Marmur w sprayu

65,99 zł

Preparat do uzyskania efektu marmuru - kolor srebrny

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Sposób użycia: Aby spryskać przedmiot sprayem, należy go wcześniej przygotować np. pomalować na kolor, z którymi będą kontrastowały nitki ze sprayu. Przed użyciem dość długo - ok. 3 minut - wstrząsnąć opakowaniem a następnie pryskać na przedmiot z odległości ok 30-40. Już po pierwszym naciśnięciu z opakowania wydobywają się poskręcane nitki (czarne, białe, złote lub srebrne), które spadają na zdobiony produkt, tworząc efekt marmuru. Producent bardzo wyraźnie zaleca zabezpieczenie miejsca pracy czyli odseparowanie zdobionego produktu od podłoża. Należy także używać go w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Wstrząsnąć opakowanie przed użyciem przez 3 minuty. Całkowite wyschnięcie już po 15 minutach od położenia.

 https://www.youtube.com/watch?v=3k5p-5SD0J4&fbclid=IwAR1M1-b3s-k1n5X5Vjn434MU4a417WpjzUDC7d_Zd_DWYMxSgP8S_ItfVU4

Produkty użyte na filmie: farby hybrydowe Cadence: kolory czarny, antyczne złoto, kość słoniowa kawa, farba do szkła czarna Enamel, medium szklące Cadence, oraz efekt marmuru Cadence w sprayu, lakier kamienny Cadence, lakier do skóry Cadence.

Glazing medium czyli medium szklące do uzyskania efektu glazury – miesza się z farba akrylową ( stosunek medium do farby zależy od uzyskania efektu, jednak zaleca się użycie 2 pojemności farby i 1 taka sama pojemność medium lub mniej) 
Efekt marmuru w sprayu może być używany praktycznie na każdej powierzchni: szkle, drewnie, metalu, papierze, ceramice, tkaninach, nawet jak widać z filmu na skórze. 
Efekt marmuru należy zabezpieczyć zwykłym lakierem akrylowym o dużym połysku - np.lakier Stone Cadence na blacie (pierwszy produkt) lub specjalnym lakierem do skóry, używany tu do zabezpieczenia efektu marmuru na skórzanym fotelu.

 

Cadence
MRS-03
2 Przedmioty