Klej tymczasowy do szablonów

22,99 zł

Cadence - klej tymczasowy do szablonów, w sprayu.

Ilość
W magazynie

Cadence – klej tymczasowy do szablonów, w sprayu. Przezroczysty, nie brudzący, do wielu powierzchni (drewna, ceramiki, papieru).

Sposób użycia: Szablon należy spryskać równomiernie klejem z odległości około 20-30 cm. Spryskując tył szablonu należy dokładnie nanieść klej na wszystkie wypustki, rogi;  jest to istotne  zwłaszcza w szablonach z gęsta ornamentyką, ażurowych, aby wszystko dobrze przylegało, by użyte preparaty nie podciekły pod szablon. Po spryskaniu należy chwilę odczekać, a następnie przyłożyć szablon do płaszczyzny, która ma być ozdabiana. Jednokrotne spryskanie klejem szablonu pozwala na jego kilkakrotne przyłożenie w różnych miejscach, zanim straci lepkość i przyczepność. Klej bardzo dobrze mocuje szablon, który jest stabilny, nie przesuwa się po powierzchni, a naniesiona farba czy pasta  strukturalna nie wyciekają pod szablon. Idealny do szablonów z cienkiej folii.

Mycie szablonu: Klej jest wodoodporny, więc pod wodą usuniemy tylko resztki z pasty strukturalnej lub farby. Usuwać resztki kleju można rozpuszczalnikiem terpentynowym, terpentyną, nitro  a nawet zwykłym zmywaczem do paznokci. Polecany jest także specjalny czyścik do szablonu Cadence

 

Opakowanie 150 ml.

Cadence
KL-46
3 Przedmioty

Zobacz także