Papier ryżowy Stamperia 33 x 48 cm

19,99 zł

Papier ryżowy Stamperia o wymiarach 33 x 48 cm. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Papier ryżowy Stamperia o wymiarach 33 x 48 cm. Specjalny papier przeznaczony do techniki decoupage. Ten cienki i delikatny papier ryżowy jest niezwykle wdzięcznym i prostym sposobem ozdabiania przedmiotów, stąd szczególnie polecany dla wszystkich początkujących. Choć nadaje się do ozdabiania wielu różnych powierzchni, to niezwykłe efekty daje na przedmiotach szklanych i przezroczystych, ponieważ widoczne, charakterystyczne włókna papieru ryżowego dają szklanym przedmiotom efekt "zmrożenia". 

Motyw z papieru należy wyrwać, ponieważ taki "wytargany" wzór łatwiej wtapia się w tło, niż motyw wycięty nożyczkami. Nie należy się przejmować, gdy przypadkowo nałoży się kawałek papieru ryżowego na drugi, ponieważ to także zostanie zamaskowane po nałożeniu kleju i lakier.

Wysyłka - Papier ryżowy może zostać złożony, co zmniejszy koszty wysyłki dla kupującego. Wszelkie zgniecenia, które pojawią się przy składaniu papieru, znikną w trakcie pracy - pod wpływem kleju i lakieru. Jednak jeśli kupujący zażyczy sobie otrzymania papieru bez żadnych zgnieceń, wówczas ze względu na specjalne gabaryty, proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki kontakt@floreali.pl

Stamperia
PRD-365
1 Przedmiot